Chcę osiągnąć perfekcję w cztery dni

Przez dłuższy czas się zastanawiałam czy powinnam brać udział w blogu roku. Nie wiem czy robię dobrze, ale postanowiłam, że to zrobię i odrobinę wykorzystam.

Zmiany na blogu planowałam już od dłuższego czasu. Chciałam kilka różnych rzeczy jednocześnie ale nie mogłam się do końca zdecydować czego tak naprawdę chcę. Potrzebowałam czasu na to żeby dojrzeć do tych kilku rzeczy, co jest dla mnie dziwne, ponieważ lubię zmiany i bardzo łatwo mi one przychodzą. Wynika z tego, że nie w każdej dziedzinie życia są one dla mnie aż tak łatwe. 

Mój blog jest wyjątkiem ale czy jest wyjątkowy?

Dla mnie na pewno, a dla ciebie może chociaż przez chwilę będzie tak samo wspaniały i cudowny. Mam taką skrytą i cichą nadzieję i mówię to prosto z mostu, bo nie mam co ukrywać, że chciałabym cię widzieć u siebie częściej. Mam bardzo skromne progi, ale jestem przy tym bardzo gościnna, więc jeśli tylko masz ochotę, to zapraszam do siebie o każdej porze dnia i nocy. Znajdziesz mnie tutaj lub na mailu.

Całodobowo

Bardzo długo się zastanawiałam, co zrobić żeby blog wyglądał atrakcyjniej dla przypadkowego gościa i zupełnie nic nie przychodziło mi do głowy, miałam kilka opcji i pomysłów, ale w połączeniu wyglądały kuriozalnie do tego stopnia, że wolałam nic z nim nie robić niż zmieniać coś ciągle i co chwilę dopasowywać na siłę „coś” do „czegoś”. Zmiany nastąpiły kilka dni temu.

Jest trochę nowe, ale nie najnowsze.
Trochę świeższe, ale nie wieje bryzą.
Jest świetnie, ale nie perfekcyjnie.
Dlatego pojawi się jeszcze kilka subtelnych zmian. I pisząc subtelnych mam na myśli m.in. zmianę logo.

Co ma do tego blog roku?

Nic konkretnego. Chodzi tutaj tylko i wyłącznie o datę do której muszę osiągnąć perfekcję z wyglądem bloga. Mogę nie wypaść najlepiej, ale chcę spać spokojnie i żyć w przekonaniu, że kiedy otwierasz mojego bloga nie tylko przyjemnie ci się czyta interesujące treści, ale też nie razi cię wygląd.

Wygląd jest przecież jednym z ważniejszych czynników wyboru.

Prawda?

Na koniec chciałam cię wykorzystać, jeśli masz jakiś genialny pomysł w jaki mogę usprawnić wygląd bloga, to z przyjemnością z tobą o tym porozmawiam.

Nie, nie działa to tak samo jak żebrolajki.
Nie tutaj.
Nie dzisiaj.